Domů Bydlení Běhouny získávají u zákazníků čím dál tím větší oblibu

Běhouny získávají u zákazníků čím dál tím větší oblibu

2715
0

Už dávno je pryč doba, kdy byly v oblibě pouze celoplošné koberce. Dnes tento trend nahradily běhouny. Jsou totiž skvělou volbou, pokud máte vinylovou nebo plovoucí podlahu či kachličky. Tento kusový koberec dokáže zútulnit jakoukoliv místnost – a nemusíte používat papuče, protože vás dokonale zahřeje. 

Běhouny jsou vhodné pro každou domácnost

Běhouny se vyrábějí snad ve všech možných provedeních, na které si jen vzpomenete, a proto si vybere opravdu každý bez rozdílu. Vyrábí se z kvalitních materiálů – a mezi nejoblíbenější vzory patří:

  • geometrické tvary
  • moderní design
  • shagy
  • květinové vzory
  • dětské motivy
  • jednobarevné provedení
  • vlněné – tyto jsou obzvláště kvalitní

Výhody běhounů jsou nejen estetické, ale i praktické

Moderní koberec běhoun se vyrábí vesměs jen z těch nejlepších materiálů. Na výběr máte z krátkého, nebo dlouhého vlasu. Kromě estetického hlediska má však také výbornou tepelnou funkci. Dnes je velmi praktické, když si v celém vašem domově necháte položit plovoucí podlahu, linoleum nebo například dlaždice. Všechny tyto materiály jsou však poměrně chladné, a tak je velmi praktické položit na místa, kde se pohybujete nejvíce, právě zmiňovaný běhoun.

Speciální sekcí jsou vlněné běhouny

Opravdovým pokladem mezi těmito kusy koberců jsou běhouny vlněné. Vyrábějí se z 100% bavlny, a tak máte naprostou jistotu dokonalé kvality. Takový běhoun vám vydrží možná až desítky let. I zde je na výběr z mnoha barevných variací. Aby se tento běhoun nepáral, je celý jeho obvod obšitý. Náklady na pořízení tohoto kusu koberce jsou sice trochu vyšší, nicméně tato investice se vám během let užívání několikanásobně vrátí.

Dobře zvolený běhoun bude ve vaší domácnosti perfektním doplňkem, bez něhož se neobejdete. Stačí si jen vybrat ten správný.

Předchozí článekInspirace, kterou můžete využít při výchově a vedení dětí k zodpovědnosti, respektu a samostatnosti
Další článekAkustické lamelové panely a stěny od výrobce Woodpasta.cz