Domů Bydlení Bytová rezidence na Žižkově nabídne moderní bydlení blízko přírody

Bytová rezidence na Žižkově nabídne moderní bydlení blízko přírody

1564
0

Láká vás bydlení ve velkém městě, ale zároveň milujete přírodu a bydlení v klidné čtvrti? Spojení těchto dvou, na první pohled protichůdných přání, nabízí nově vznikající projekt na Praze 3. Představujeme vám bytovou rezidenci u parku, která vás nadchne a nedá vám spát.

Příroda i velkoměsto na jednom místě

Zda se vám neuvěřitelné, že by opravdu šlo propojit bydlení v Praze s klidným prostředím blízko přírody? Nové byty na Žižkově oba tyto požadavky splňují na výbornou. Kulturní i sportovní možnosti se nachází v docházkové vzdálenosti, stejně tak i klidný park, se kterým byty sousedí. Když budete mít chuť vyrazit do ruchu města, stačí nasednout na tramvaj nebo se vydat po svých a za pár minut jste v centru Prahy.

Aktuální stádium projektu

Rezidence Byty u parku jsou aktuálně ve fázi hrubé stavby a jejich dokončení se plánuje na rok 2022. Do několika měsíců tak na Žižkově vyroste jedenáct bytových domů, které budou obsahovat 272 bytů a 2 ateliéry.

Nezáleží tedy na tom, zda sníte o bydlení v útulném bytě 1+kk nebo vás naopak láká velký prostor a toužíte po bytě 5+kk. Byty u parku nabízí možnosti bydlení, ze kterých si vybere opravdu každý.

Proč bydlet právě u parku

Několik důvodů, proč zvolit moderní bydlení právě na Praze 3, jsme vám již vyjmenovali. Ale pokud vám nestačily, máme pár dalších. Jedná se o funkční bydlení, které nabízí inteligentní řešení v každém bytě. K dispozici bude u každého bytu terasa, balkon nebo zahrádka. Díky chytrému řešení a propracovanosti návrhů je každý byt navržen tak, aby v něm během dne bylo co nejvíce denního světla. A za zmínku stojí i to, že za projektem je studio Architecture Interior Project, pražské architektonické studio, které má na svědomí například budovu českého velvyslanectví ve Spojených státech.

Byty u parku nabízí stylové bydlení pro všechny a navíc ve skvělé a moderní lokalitě v srdci Prahy.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote
Předchozí článekRatanový nábytek je zase v kurzu
Další článekNebezpečný protivník jménem tesařík: Jaké škody může napáchat i na vašem obydlí?