Domů Bydlení Jak si vybavit pracovní koutek, když není místo na pracovnu?

Jak si vybavit pracovní koutek, když není místo na pracovnu?

918
0

Potřebujete si doma nebo v práci vybavit svůj vlastní pracovní koutek, ale místa máte velmi málo? Nechte se inspirovat těmito tipy.

Vhodný počítačový stůl

Počítače a IT technologie se pomalu, ale jistě stávají součástí téměř každého zaměstnání. Ať už pracujete s počítačem či notebookem během celé pracovní doby, nebo jen její části, potřebujete k tomu kvalitní počítačový stůl a kancelářskou židli. Pokud jste navíc ještě limitováni místem, je potřeba pracovní koutek vybavit nejen pohodlně, ale také prakticky a účelně. V nabídce naleznete počítačové stoly nejen různých rozměrů, ale také designů. Široký výběr nabízí e-shop nabytekzakacku.cz. Pro malé prostory se hodí počítačový stůl jednoduchý, od věci však nejsou ani počítačové stoly s úložným prostorem ve formě police či zásuvek, do kterého se vejdou kancelářské drobnosti nebo třeba papíry pro tiskárnu. Vhodnou volbou se může stát i počítačový stůl rohový, který pomůže šetřit místo. Dejte přednost kouskům, které budou vyrobeny z kvalitního materiálu. Jen ten bude zárukou dlouhé životnosti.

Pohodlí při práci zajistí také kvalitní kancelářská židle vyrobená z prodyšného materiálu, s pevnou konstrukcí.

Šikovným doplňkem jsou komody

Jedná se o elegantní náhradu velké skříně. Komoda vám poskytne možnost rozšířit si úložný prostor počítačového stolu. V nabídce naleznete jak komody policové, tak i zásuvkové nebo kombinace zásuvek a polic. Kromě úložného prostoru představují designový prvek, který doplní pracovní kout a navíc poslouží svému účelu. V nabídce naleznete komody vyšší i nízké. Horní část komody můžete použít jako další odkládací místo nebo na ni umístíte květinu či stolní lampičku. Nabídka designů i barev je široká, můžete si tak vybrat kousek, který dokonale zapadne do celkového vzhledu vašeho pracovního koutku.

Leave your vote

1 point
Upvote Downvote
Předchozí článekNebezpečný protivník jménem tesařík: Jaké škody může napáchat i na vašem obydlí?
Další článekDell Latitude E7470