Domů Bydlení K dispozici jsou poslední byty v atraktivní pražské lokalitě. Máte zájem?

K dispozici jsou poslední byty v atraktivní pražské lokalitě. Máte zájem?

2634
0

Pokud je vaším snem moderní bydlení v atraktivní lokalitě, tak je potřeba si pospíšit. Zejména pokud jde o projekt na pražském Žižkově, kde už se většina bytů prodala. Velkému zájmu se nelze divit, protože se jedná o moderně vybavené byty, jejichž umístění zajišťuje veškerou občanskou vybavenost, přičemž na dosah máte mnoho možností pro relaxaci, sport i kulturní vyžití a nakupování.

Poslední byty k prodeji

Velkou výhodou moderně koncipovaných bytů je skutečnost, že nabízejí klidný prostor k životu, ale zároveň jsou v takové lokalitě, kde se rozhodně nikdy nebudete nudit. Tyto byty Praha 3 se nachází v lokalitě Na Vackově, kde vám okolí nabízí opravdu mnoho možností, přičemž do centra města zvládnete dopravu za pár minut. K dispozici je v rámci tohoto projektu:

  • 342 vybavených bytů
  • 5 rezidenčních objektů

Pokud máte zájem o bydlení v některém z těchto bytů, je však potřeba si pospíšit, protože je k dispozici už jen několik posledních volných bytů.

Pokud byste ale nestihli prodej bytů v Praze na Žižkově, na tento projekt navazuje nový projekt Byty u parku. Také zde si můžete vybírat z množství krásných bytů, které vám poskytnou pohodové moderní bydlení. K dispozici jsou byty, které nabízejí balkony, lodžie i terasy, a tak je zde výrazný prvek propojení komfortního městského bydlení s okolním příjemným prostředím.

Sport i relaxace

Kromě možností, které vám nabízí samotné bydlení ve městě, kde tedy patří příležitosti k nakupování, posezení v pěkných kavárnách, možnost návštěvy kina, kulturních akcí a mnoho dalšího, užijí si zde také vyznavači sportovních aktivit. Můžete využít přilehlý park Židovské pece nebo park na Balkáně. Cyklisté určitě ocení cyklostezku skrz vrch Vítkov, která vede bývalým železničním tunelem. V rámci místních parků můžete nejen sportovat, ale samozřejmě také relaxovat, vyjít si na procházku s dětmi a odpočinout si díky přítomnosti zeleně.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote
Předchozí článekKočka si vytrhává srst? Může se jednat o plísňovou infekci
Další článekAby u vás doma nebyly viry v přesile