Domů Bydlení Praha 10 přináší zajímavé možnosti nejen pro mladé

Praha 10 přináší zajímavé možnosti nejen pro mladé

693
0

Pokud jste si vždycky přáli usadit se v našem hlavním městě, otevírá se před vámi nejedna atraktivní příležitost. Podívejte se například do desáté z pražských čtvrtí, tedy do oblíbeného regionu zvaného Malešice. Právě zde totiž můžete založit rodinu a prožít spokojený život, vůbec nic vám nebrání.

Jistě, na výběr vhodné nemovitosti je sice stále ještě dost času, ale nabídka se tenčí a zbývá už jen několik málo bytových jednotek. Výhod je tady hned několik, kromě blízkosti přírody pro trávení volného času je to i výborná dopravní obslužnost a občanská vybavenost. Útulné, vzdušné a moderní bydlení je nyní hodně blízko, stačí jen natáhnout dlaň!

Vyberte si bydlení svých snů

Pořád máte příležitost, prodej bytů v Malešicích sice jde do finále, ale ještě nekončí. Vyberete si balkon nebo dáte šanci předzahrádce, a to proto, že máte rádi péči o okrasnou zeleň, která je vaším velkým koníčkem? Zeleň v okolí, ale také restaurace nebo sportoviště, v nichž můžete zlepšovat svou fyzickou kondici.

Myslí se opravdu na všechno, Praha 10 nabízí i pestré varianty pro víkendové výlety a delší procházky. Život pro mladé rodiny i bezdětné páry může být hodně atraktivní, a to i v prostředí české metropole. Praha totiž opravdu není jen šeď a spousta betonu, naopak!

Příroda může být všude kolem vás

Dostatek zeleně, která je pro život prostě nezbytná. Jak známo, zelená barva uklidňuje pocuchané nervy. Atraktivní bydlení na Praze 10 slibuje spoustu takových míst, kde můžete trávit odpolední chvilky. Zázemí pro děti i dospělé, lékárny, ale také školka a škola, aby to ani děti neměly nikam daleko, vždyť právě řešení této otázky podléhá v mnoha rodinách kompromisům. Tady ale nebude nic podobného nutné, školní prostředí bude doslova a do písmene za rohem.

Předchozí článekPracovní oděvy pro každou příležitost
Další článekTepláky jsou nejpohodlnějším domácím oblečením – hodí se však do školy nebo na cestování či do společnosti?