Domů Bydlení Byty Na Vackově – bydlení v srdci Prahy, a přesto blízko přírody

Byty Na Vackově – bydlení v srdci Prahy, a přesto blízko přírody

370
0

Bydlení ve městě nabízí nespočet výhod. Ve městě na vás čeká spousta příležitostí, ovšem příroda je často vzdálená. To však neplatí pro Byty Na Vackově. Ty se nacházejí v podstatě v centru Prahy, přičemž v blízkosti bytů se nachází také zeleň.

Nové možnosti bydlení

Projekt Byty Na Vackově představuje další etapu, během které vzniknou perfektní domy, ve kterých můžete najít své ideální místo pro život. Ke stávajícím pěti bytovým domům se přidají další čtyři. V samotném srdci Prahy, přesto v těsné blízkosti přírody. Park Židovské pece nabídne prostor pro každého, kdo si chce odpočinout od ruchu města. Ať už při venčení psa, procházce s přáteli, či během sportování.

Dispozice bytů

V této etapě vzniká 208 nových bytů, včetně několika nebytových prostor. Nabídka bytů je pestrá, vybírat můžete z různých dispozic. Od jednopokojových bytů až po pětipokojové byty s plochou 114,9 m2. Jde tak o skvělé bydlení pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Každý byt navíc nabízí předzahrádku, terasu či balkon. K některým bytům navíc patří i garážová stání a sklepní kóje. Prohlédněte si byty ke koupi na Praze 3 a objevte ten, který bude váš.

Oblíbená lokalita

Byty se nachází na Žižkově, jde o lokalitu, kde je perfektní občanská vybavenost. Velké množství obchodů, restaurací a barů, divadel a kin, ovšem i parků, sportovních center a mnoho dalšího. Čtvrť stále vzkvétá a rozvíjí se. Proměňuje se tak v atraktivní místo pro život, kde je po ruce vše důležité. Vackov je klidným bytovým zázemím, kde najdete klid a soukromí. Zároveň však můžete využívat všech výhod, které nabízí velkoměsto. Více informací najdete na webu projektu.

Byty Na Vackově jsou minimalistické a elegantní. Můžete se přitom spolehnout na vysokou kvalitu a maximální funkčnost pro vaše pohodlí.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote
Předchozí článekOstré hrany, dešťové sprchy a výrazné barvy kralují koupelnám
Další článekPlzeň jako jedno z měst s nejrozsáhlejším pracovním trhem