Domů Aktuality Hledáte kvalitní a jedinečné umělé stromky za výhodnou cenu? Stromečky, umělé věnce...

Hledáte kvalitní a jedinečné umělé stromky za výhodnou cenu? Stromečky, umělé věnce i girlandy nakoupíte na svetstromku.cz

19
0

Přemýšlíte nad koupí umělého stromku, ale nevyznáte se v označeních umělých stromků a nevíte co od konkrétního stromku očekávat?

Na stránce se často vyskytuje pojem FULL 3D a 3D umělý vánoční stromeček, který najdeme i na zahraničních stránkách jako rumunský brad artificial 3d, maďarsky müfenyö 3D nebo ve slovinštině umetno božično drevo 3D.

Abychom Váš výběr usnadnili, přiblížíme Vám specifické vlastnosti těchto stromků.

Nejexkluzivnější na trhu jsou FULL 3D stromky, které vynikají svou kvalitou a moderním designem. Tyto stromky jsou vytvořeny ze 100% 3D jehličí. 3D jehličí je vyrobeno pomocí nejkvalitnějších materiálů a technologií a tak dokonale imituje živé větvičky. Stromeček má pevnou konstrukci, počet částí se odvíjí od výšky stromku a součástí je kovový stojan. Mezi nejprodávanější FULL 3D stromky patří FULL 3D jedle kanadská, FULL 3D borovice himalájská a FULL 3D smrk exkluzivní.

3D stromky jsou na rozdíl od FULL 3D stromků vyráběny kombinací 3D jehličí, které je po obvodu stromku a PVC jehličí, kterým je zahuštěný vnitřek stromku. Díky tomu stromky působí hustě a jsou k nerozeznání od živých. Výhodou je, že jehličí nepíchá a neopadává.

V nabídce jsou také klasické umělé stromky vyrobené z PVC jehličí, které jsou dodávány s umělým stojanem. V této kategorii naleznete například smrk stříbrný, borovici stříbrnou s krystaly ledu nebo smrk krystalový.

Ať už si vyberete FULL 3D, 3D stromek nebo zůstanete věrní klasice, všechny stromky jsou k dispozici v různých velikostech.

Navštivte stránku svetstromku.cz a vyberte si vašeho favorita. Naleznete zde i vánoční osvětlení a vkusné postavičky Mikulášů a Santa Clausů a to vše za výhodné ceny.

Předchozí článekJaké jsou výhody kartušové filtrace? A proč si ji vybrat?