Domů Bydlení IVC Spirit je podlaha, která vám zaručí čistotu a kvalitu

IVC Spirit je podlaha, která vám zaručí čistotu a kvalitu

1572
0

Většina zákazníků si při zařizování domácnosti chce obstarat jednu podlahu, kterou následně mohou položit do všech místností, které doma mají. Bývá ovšem trošku komplikovanější, sehnat podlahu, která je vhodná do všech bytových prostor zároveň. Takové podlahy musí nejen odolat náročnosti denního využití, ale také musí perfektně zvládat vlhkost, abyste je mohli položit i do koupelny. To vše vám mohou nabídnout vinylové podlahy IVC Spirit, které patří v současnosti mezi nejnovější kolekce podlahových krytin, které byly uvedeny na trh. Tyto podlahy jsou primárně určeny do bytového prostoru. Své využití naleznou i v možnosti pokládky na podlahové topení, přinesou vám nejen příjemní teplo od nohou, ale také teplo zadržují a vám šetří finance vynaložené za energie. Výrobou vinylových podlah IVC Spirit se zabývá belgická společnost IVC Group.

Stejně jako ostatní vinylové podlahy mají své běžné přednosti – jsou vhodné pro alergiky, tlumí hluk, velice snadno se udržují,  mají nízkou pořizovací cenu, vynikají vysokou odolností proti poškrábání a příjemnou nášlapnou plochou. Mají ale navíc i několik dalších předností – jsou protiskluzové, což je výhodou převážně pro domácnosti, kde se pohybují děti, ale také nezadržují přebytečný prach. Bonusem bývá zvládnutí vysoké zátěže, takže se nemusíte bát poškozením domácími mazlíčky.

Dekory podlahových krytin IVC Spirit

K dispozici je výběr celkem ze 4 dekorů podlah, což je pro zákazníky usnadnění při rozhodování. Velice okouzlující je i přesná imitace dřeva, která se konkrétně zaměřena na dub v různých barvách. Podle tohoto stromu nesou dekory svůj název.

  • Beige Oak
  • Brown Oak
  • Grey Oak
  • White Oak

Možnost pokládky je dvěma způsoby – celoplošné lepení nebo zámková varianta click systému. S jednoduchým manuálem, který je k dispozici buď u výrobce nebo na webových stránkách, si podlahu dokáže položit i úplný začátečník, stačí jen pečlivost a trocha trpělivosti. Mezi další velkou přednost vinylových podlah IVC Spirit patří dlouhá záruka, kterou výrobce poskytuje až v délce 12 let.

Lepené vinylové podlahy Spirit x zámkové vinylové podlahy Spirit

Před zakoupením podlah IVC Spirit si přednostně ujasněte, jakou budete vyžadovat formu pokládky. Lepené a zámkové vinylové podlahy se prodávají v mnoha odlišných rozměrech a velikostech balíků. Lepené podlahy mají  oproti zámkovým, menší tloušťku, dosahují jen 2,25 mm, zatímco zámkové mají celkovou tloušťku 4,5 mm. Délka a šířka lamely u lepených podlah je mnohem kratší na obě zmíněné strany, než je tomu u click varianty. Zámkové vinylové podlahy bývají zase prodávány v menším balení a jejich pořizovací cena bývá většinou vyšší.

Více na: www.supellex.cz

Předchozí článek3D obklady jako umělecké dílo ve vaší domácnosti
Další článekNenechejte se limitovat svojí výškou