Domů Aktuality 3D obklady jako umělecké dílo ve vaší domácnosti

3D obklady jako umělecké dílo ve vaší domácnosti

2849
0

lyšeli jste již o 3D obkladech? Vytvářejí nevšední iluzi a okouzlují svou plastičností. Dotekem po jejich povrchu zjistíte, že jsou výjimečné svými tvary a záhyby. Po prvním pohledu vám bude připadat, jako by byla celá stěna v pohybu. Takové jsou 3D obklady, a pokud by se vám líbily i ve vaší domácnosti, nenechte si ujít následující řádky!

Plastické obklady od Atlas Concorde

3D obklady přiváží do české republiky společnost Keraservis. Tato tradiční italská značka je podepsána pod kvalitními a designově propracovanými obklady. 3D obklady dodává na trh o velikosti 40 x 80 cm, nebo v tolik oblíbených velkých formátech 50 x 110 cm. Tyto obklady jsou vhodné nejen do českých domácností, ale i do komerčních objektů, stylových prodejen a luxusních rezidenčních sídel.

Dekor vlnek, květin a vloček? Předem splněno!

A v jakém dekoru 3D obklady seženete? V našem e-shopu zakoupíte desítky druhů 3D obkladů s různými tvary a liniemi. Pořídit si můžete obklady s plastickými vlnkami, květinami, vločkami či vzorem lana. Nebojte se obložit těmito obklady co největší plochu, aby co nejlépe vynikly. Skvěle vypadají nejen v koupelně, kuchyni, ale i v obývacím pokoji,  chodbě nebo ložnici.

Kolekce 3D obkladů Atlas Concorde

Trojrozměrné obklady se vyrábějí z keramiky, která je odolná, nemění svou barvu a snadno se čistí. Dopřejte svému  bydlení dotek luxusu s pomocí 3D obkladů výrobce Atlas Concorde, který přináší zákazníkům základní elastickou kolekci s ohebnými a pružnými tvary, geometrickou kolekci s linkami, diamanty, kolmicemi a svislicemi, vlnitou kolekci připomínající vlnky vody nebo písečné duny a kolekci s unikátními reliéfy různorodých tvarů.

Trojrozměrné obklady s praktickými prvky

Plastické 3D obklady jsou žhavým módním trendem v moderních interiérech. Zatímco v minulosti byly doménou wellness center, pomalu se usídlují i v našich domácnostech. Konečný výsledek vypadá jako drahé umělecké dílo. 3D obklady jsou nejen krásné na pohled, ale i praktické. Tlumí zvuky v prostoru a dají se skvěle kombinovat s jakoukoliv dlažbou. Vybírat můžete obklady z mnoha barev a tvarů a dotvořit  interiér k dokonalosti.

Dotkněte se 3D obkladů a přesvědčte se o tom, že jejich povrch není hladký jako u běžných obkladů. Ucítíte klenutost a zvrásněnost a při dopadu světla a stínu vás budou obklady fascinovat svou proměnlivostí. 3D obklady doporučujeme do každého interiéru, který toužíte ozvláštnit a dodat mu výjimečný vzhled.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote
Předchozí článekTyto signály vám prozradí nesprávně zateplení střechy – vyhněte se jim
Další článekIVC Spirit je podlaha, která vám zaručí čistotu a kvalitu