Domů Aktuality Renovaci schodů neodkládejte, radí odborník

Renovaci schodů neodkládejte, radí odborník

2962
0

Vidíte na svých schodech větší známky opotřebení a nechodí se vám po nich tak pohodlně, jako kdysi? Jsou vaše schody poškozené, prošlapané a popraskané? V tomto případě se nejedná pouze o problém estetický, ale i praktický, na který byste mohli časem doplatit dokonce úrazem. Renovace je v tomto případě podle odborníků z firmy Podlahy Praha s.r.o. na místě. 

Renovace schodů pomůže funkčnosti 

Renovace schodů tedy neřeší pouze problémy estetické, ale hlavně praktické. Navíc si nemusíte pořizovat nové celé schody, ale stačí, když investujete do renovace z rukou odborníka. Ten ošetří odřené, poškozené a prošlapané části tak, aby získaly zpět svou funkčnosti i krásu. 

Firma Podlahy Praha s.r.o. má v renovaci schodů letité zkušenosti a ke každé zakázce přistupují zkušení podlaháři individuálně. Podle potřeby provedou zbroušení schodů, dále opravu nášlapů, schodnic a případné doplnění odštípnutých kousků dřeva. Případné uvolněné zábradlí dokážou ukotvit a obrousit. Na závěr pak přichází nanesení ochranného laku. 

Jak to bude probíhat? 

Pokud potřebujete renovaci schodů, domluvte si schůzku s podlahářem, který k vám bezplatně přijede, zhodnotí situaci a vysvětlí nutné opravy. Poté technik z Podlahy Praha s.r.o. vypracuje nezávaznou nabídku cenové kalkulace a doporučí vhodný rozsah renovačních prací. 

I vaše parkety ocení renovaci 

Pokud jste se rozhodli pro zvelebení vašeho domu, proč se nepodívat i na podlahu. Zvlášť ta dřevěná potřebuje po delší době odbornou péči, aby se jí vrátila původní jiskra. Renovace parket doporučují odborníci v případě, že na podlaze jsou viditelné stopy škrábanců, rýh po stěhování nábytku a roky zašlapané špíny. 

Broušení parket jim vrátí zašlou slávu 

Během broušení se díky moderní technice zbrousí pouhý 1mm podlahy, který ale udělá velký rozdíl. Broušení parket odstraní povrchové nedokonalosti a mořením a následným ošetřením podlaha vynikne. Místo bledého povrchu se po broušení ukáže originální kresba na dřevě a syté barvy. Práce firmy Podlahy Praha s.r.o. jsou navíc díky napojení na odsávání téměř bezprašné, což pro vás znamená větší pohodlí a méně úklidu. Samozřejmostí je i použití ekologicky šetrných laků, olejů a vosků, které zanechají vaši domácnost bezpečnou. 

Předchozí článekDo moderní koupelny se vyplatí investovat
Další článekKoupelny v roce 2020: Jaké na nás čekají trendy?