Domů Bydlení Bydlení (ne-)jen pro horních deset tisíc

Bydlení (ne-)jen pro horních deset tisíc

780
0

Bydlet ve vilaparku? Ještě do nedávna pro běžného smrtelníka v Česku nepředstavitelná vize, reálná možná jen pro horních deset tisíc. Dnes se ale díky developerskému projektu Vilapark Klamovka situace mění. Bydlet ve vilových bytech ve městě, a přesto blízko přírodě je možné na pražské Klamovce.

Vilapark Klamovka nabízí dvojí typ bydlení. První část tvoří velkoměstské byty s orientací do parku. Druhou část představují zahradní pavilony, které poskytují dostatečný a útulný venkovní prostor. Soubor rezidenčních nemovitostí těží to nejlepší ze své polohy i orientace a nabízí moderní bydlení pro páry nebo rodiny s dětmi.

Klamovka je v kurzu

Podrobné informace o projektu, který posouvá vize moderního bydlení, naleznete na website vilaparkklamovka.cz. Projekt čítá 117 nových bytů, 140 garážových stání a maximum zeleně kolem. Lokalita je tak ideální pro rodiny s dětmi a garantuje pohodlný život.

Z Klamovky je to kousek do centra. Pěšky dojdete na poštu, do restaurace, na nákup, s dětmi do školy a do školky i na zastávku MHD. Tramvaj nebo autobus vás dovezou na smíchovský Anděl, odkud je velmi dobré spojení metrem i do historického jádra Prahy. Pohodlně se dostanete také na okraj města nebo na vlakové nádraží Praha-Smíchov. Ideální logistický bod se může stát i vaším novým domovem.

Výhodná hypotéka pro všechny

Rezervovat bytovou jednotku lze elektronicky skrze poptávkový formulář na webových stránkách developera. Ceny nových bytů začínají od 6 milionů korun a lze na ně čerpat zvýhodněnou hypotéku od Hyposervis Consulting. Hypoteční úvěr vám zajistí až 80 % kupní ceny nemovitosti.

Varianta splátkového kalendáře pro financování z vlastních zdrojů a hypotéky je následující:

  • 20 % kupní ceny je splatné po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní z vlastních zdrojů,
  • 70 % kupní ceny při podání Žádosti o kolaudaci bytového domu z hypotéky a 10 % kupní ceny po podpisu Kupní smlouvy z hypotéky.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote
Předchozí článekJak na zařízení ložnice v souladu s Feng Shui?
Další článekVpusťte do domu venkovský styl a ciťte se příjemně a pohodlně