Domů Aktuality Garden party v zimě? Jedním slovem „trendy záležitost“

Garden party v zimě? Jedním slovem „trendy záležitost“

851
0

Garden party v zimě? Proč by ne?! Přestože jsme na počátku zimy, což rozhodně není čas jako stvořený pro setkávání v exteriérech, pořádání venkovních akcí není vyloučeno. Pokud máte připravený párty stan a plynovou lampu k vyhřívání, můžete se s chutí pustit do čehokoliv.

Oslava narozenin, firemní prezentace, meeting, hudební nebo kulturní produkce, to vše je možné naplánovat v ulicích města nebo i na vaší zahradě i v okamžiku, kdy teploty klesají pod nulu. Zázemí vám poskytnou párty stany, které se těší čím dál větší oblibě. Pokud nemáte vlastní, můžete si je půjčit.

Nůžkový nebo trubkový?

Pronájem párty stanů zajišťuje společnost AZ Rent. Nabízí nůžkové a trubkové stany o různých velikostech. Nůžkový stan je moderní zastřešovací systém, který je konstruován s důrazem na rychlou, jednoduchou a nenáročnou manipulaci i variabilitu. Montáž tak zvládne naprosto každý. Je pronajímán ve dvou velikostech (3×3 a 6×3 metry), přičemž všechny se dají navzájem spojovat.

Trubkový stan je poměrně variabilní party stan, vhodný pro velkou většinu společenských událostí. Je možné ho použít jako společenskou místnost, kuchyni, jídelnu, sklad materiálu, stánek, nebo například jako zastřešení venkovního pódia. Jeho nosná konstrukce je vyrobena z ocelových trubek a materiál plachty trubkového party stanu je z PVC.

Obstojí i v nepřízni počasí

Stavba je možná na jakémkoliv rovném a pevném podkladě. Stany obstojí i při nepřízni počasí, protože se dají díky opláštění uzavřít a vytápět. Stačí si do nich pořídit plynové lampy a poprosit osazenstvo, aby se usadilo do pivních setů, které jsou dalším ideálním vybavením.

Pronájem základní stanové variace začíná na částce 750 korun za den při výpůjčce na šest a více dní. Cena pronájmu je včetně sady kotvení do země. Na přání zákazníka je možné zajistit i montáž z rukou profesionálů.

Předchozí článekJaká je ideální podlaha do kuchyně z praktického pohledu?
Další článekParfém číslo 5