Domů Bydlení Který nábytek je neprávem opomíjen, přestože nám v domácnostech skvěle slouží?

Který nábytek je neprávem opomíjen, přestože nám v domácnostech skvěle slouží?

275
0

Je to tak se vším. Kupříkladu s garáží nebo s dílnou. Můžeme najít mnoho pomocníků, které nám při práci v nich pomohou, ale přesto je nevyužíváme. Anebo vychytávek do automobilů. Takové vany do kufrů vozů mnohým stále chybí, přestože jsou funkčně naprosto dokonalé. I v interiéru najdeme některé kusy nábytku, na něž jako bychom zapomínali. O které se jedná?

Krásné, zajímavé a praktické vitríny

Už jste si všimli, že se do popředí opět dostávají vitríny? Sice pomalu, ale jak si lidé vybavují svůj domov novými kousky nábytku a nahrazují ten starý, vybírají si je. Jde o velmi hezký nábytek, který může být díky mnoha způsobům řešení velmi tvárný. K dostání jsou vitríny celoprosklené, částečně prosklené, kdy část skříně tvoří šuplíky a část prosklená skříňka. Neprosklené části mohou být různě velké, najdete vitríny jen s jedním šuplíkem, se dvěma šuplíky… 

Nostalgickou atmosférou na vás dýchnou vitríny, které budou mít stylové nábytkové kování a detaily, které budou působit, jakoby šlo o retro nábytek po babičce. Vitríny s otevřenými policemi, které mají ve spodní části šuplíky nebo skříňky s dvířky plnými, nabídnou jak prostor na věci, které chcete vystavit, tak na ty, jež chcete ukrýt.

Stoličky a taburety

Nejrůznější židle, stoličky a taburety využijeme uvnitř i venku. Pokud jde o zahradní nábytek, může být tvořen umělým ratanem, masivem, skutečným ratanem i umělou hmotou a dalšími materiály. Co se týče nábytku na sezení, oceníte jistě taburety. Stačí vybrat správný typ a můžete s ním buď prodloužit sedací plochu sedačky, nebo jej použít k vytvoření plochy na ležení, příp. může stát samostatně a usadit víc dětí najednou.

Taburety a podnožky se dají použít v obývacích pokojích, v pracovnách i v halách či na chodbách.

Je toho samozřejmě víc. Např. v dětském pokoji zapomínáme často na noční stolky. Přitom i děti je potřebují. Anebo se „šidíme“ v ložnici a chybí nám zde velké křeslo, do něhož se můžeme usadit, když si chceme ještě v klidu přečíst knížku a přitom nebýt rušeni televizí v obýváku.

Mnoho inspirace najdete na Signal-nabytek.cz. Na vše získáte výhodnou dopravu, e-shop garantuje nejnižší ceny.

Předchozí článekRealizace montované skladové haly krok po kroku
Další článekJaké jsou výhody kartušové filtrace? A proč si ji vybrat?