Domů Finance Proč chtít plyn od Primagas?

Proč chtít plyn od Primagas?

501
0

Energie! Jedno z nejskloňovanějších slov za poslední měsíce. Není žádným tajemstvím, že ceny za elektriku a plyn letí strmě vzhůru, proto lidé přemýšlí, jak eliminovat ztráty, kde ušetřit nebo jaký způsob topení zvolit. Tady každá rada drahá, dalo by se říct. Tak my vám jednu dáme! Zadarmo!

Chcete-li topit levněji, než ostatní a bez starostí, zda bude čím, zvolte LPG od Primagas. Dodávky od Primagas jsou zcela nezávislé na dodávkách na Rusku, takže se není čeho bát. Nadzemní zásobník Primagas má kapacitu dvě tuny a hodí se tak pro rodinné domy. Plyn do zásobníku je pravidelně doplňován moderními autocisternami.

K vytápění i vaření

Zásobníky plynu se stávají nejžádanějším řešením vytápění domácností. Pořídit si je, není přitom nijak náročné. Požádejte o bezplatnou konzultaci Primagas, který provede výběr vhodné velikosti zásobníku a technického řešení.

O nic víc se nemusíte starat! Technici provedou přípravu technických podkladů a dokumentace potřebné pro schvalovací řízení propanových topných systémů. Dobrou zprávou je, že pro většinu instalací není potřeba stavební povolení, stačí územní souhlas.

Primagas se postará o dovoz zásobníku, instalaci a jeho napojení na topný systém objektu. Nutností je výchozí revize, zda nedochází k úniku plynu do okolí. Ta je poskytována od dodavatele zdarma. V případě, že nechcete mít před domem zásobník nebo plynem netopíte, ale pouze ho používáte k vaření, hravě vám postačí plynové láhve.

Plynové láhve jsou nesmrtelné

Plynové láhve jsou dodávány ve velikostech od 2 kilových kempingových, přes 5kilové ke grilování, až po 33 kilové, určené k vaření či vytápění. Láhve jsou plněné kvalitním plynem, a to buď čistým propanem, nebo propan butanem. Jejich užívání je bezpečné a jsou na nich prováděny pravidelné revize a údržba.

Láhve o objemu 2 kg a 5 kg jsou prodejné, při jejich prvním nákupu zaplatíte za obal a jste jeho majiteli. Láhve 10 a 33 kg jsou neprodejné a klient si půjčuje proti záloze. Kupuje si tak vlastně pouze plyn, kterým je láhev naplněná. Plynové láhve jsou pro výměnu k dostání v široké prodejní síti, například v prodejnách OBI nebo Hornbach.

Předchozí článekJaké jsou typy internetových půjček?
Další článekCo je to ostrovní dům? Fenomén, který má zářnou budoucnost